Співорганізатор

Партнери

Про співорганізатора та партнерів

«DirectAuto» – компанія, що надає послуги з підбору та забезпечення автомобілістів, майстрів та СТО необхідними запчастинами до автомобілів. Мета компанії «DirectAuto» – це якісне життя з надійним автомобілем.

«STELS» – це регіональна мережа автозаправних комплексів з високими стандартами обслуговування та найкращою пропозицією цін на пальне в Чернівецькій обл. Для бізнес-клієнтів – це оптові поставки дизельного палива та бензину на найкращих умовах. 

«Провідна» – страхова компанія, що працює на ринку України з 1995 року. «Провідна» покликана зберігати та піклуватися про добробут кожного жителя України, пропонуючи доступні, необхідні та якісні страхові продукти. Компанія вивчає потреби споживачів, проводить регулярні дослідження економічної та соціально-демографічної ситуації регіонів для надання доступних страхових продуктів за вигідною ціною жителям кожного регіону, аналізує ринки нерухомості, транспорту, туризму, авторинок, розвиток малого та середнього бізнесу для створення страхових продуктів відповідно до потреб кожної галузі.

Цікавить партнерство?

Напишіть нам!