Фестиваль техноспорту «Аркан» – це сімейно-спортивне свято з атмосферою живого спілкування, позитивних пригод та справжніх емоцій! Це свято, яке гуртує людей різного віку і статі. Тих, хто віддає перевагу чесній і безкомпромісній боротьбі та з повагою ставиться до природи.

Фестиваль проводиться з 2015 року, а з 2017 – володіє колоритною назвою «Аркан». Символічно, адже «Аркан» – це стародавній гуцульський чоловічий танець з глибоким обрядовим змістом, який є ознакою посвяти в доросле життя, єднання сили, мужності та відваги. Ці якості й чесноти притаманні також учасникам фестивалю техноспорту «Аркан».  

Мета заходу: покращення якості життя через емоції, враження від гармонійного спілкування людини з технікою та природою.

В цьому 2018 році фестиваль проходитиме з 5 до 7 жовтня. Учасниками фестивалю стануть:  

  • авто класу 4х4;
  • квадроцикли;
  • мотоцикли класу ендуро;
  • багі (діти).

Вдруге в Чернівцях проходитиме «Техноподіум» – показ, виставка, демонстрація авторських, удосконалених автомобілів. Організатори, в рамках проведення Фестивалю техноспорту «Аркан 2018», створюють можливість продемонструвати реалізовані задуми власників транспорту. Реєструйтеся і Ваші унікальні удосконалені транспортні засоби будуть гідно оцінені. На «Техноподіумі» відвідувачі матимуть можливість побачити транспортні засоби з покращеними технічними та зовнішніми характеристиками, в тому числі авторські.